Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Vítejte na stránkách mideal.cz.

Jmenuji se Libor Novotný, jsem majitelem společnosti MIDEAL s.r.o., kterou jsem založil v roce 2010. Team společnosti se mnou v současné době tvoří Roman Zlesák.

Přestože se s Romanem známe delší dobu, náš společný příběh se začal psát v dubnu 2015 na Mezinárodním veletrhu v německém Frankfurtu. Vystavovali jsme nedaleko od sebe a domluvili první společný projekt: hoboje Adler a anglický roh Mönnig pro Národní divadlo Brno. Oba jsme si uvědomili, že společně jsme schopni nabídnout našim zákazníkům mnohem lepší - komplexnější servis.  Já se zabývám prodejem, Roman má na starosti servis. 

V současné době se Mideal soustředí na hudební nástroje německého výrobce Gebr. Mönnig. V ČR jsme se díky tomu stali jedničkou na hobojovém a fagotovém trhu. Mezi naše zákazníky patří většina profesionálních hráčů a studentů na tyto nástroje. Našim cílem je být v  kontaktu se všemi, kteří o to mají zájem. Pořádáme pravidelné „servisní dny" na kterých vystavujeme nové nástroje a provádíme servis nástrojů starších. Na těchto stránkách vždy najdete aktuální přehled plánovaných servisních dnů, které si během posledních let získali velkou oblibu.